Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Trzeźwy, ale bez uprawnień

28.09.2018
Trzeźwy, ale bez uprawnień

32-letni kierowca fiata zderzył się wczoraj czołowo z bmw. Choć mężczyzna był trzeźwy, to nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami. Na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał w zdarzeniu, a sprawca tego samego dnia opuścił szpital.

Do zdarzenia doszło wczoraj ok. 17.30 przy ulicy Okrężnej, gdzie zderzyły się dwa pojazdy. Policjanci interweniujący na miejscu ustalili, że 32-latek nagle zjechał na przeciwległy pas ruchu i zderzył się czołowo z innym samochodem. Kierujący fiatem 32-latek był trzeźwy, ale nie posiadał uprawnień do kierowania pojazdami.

Na szczęście w zdarzeniu nikt inny nie ucierpiał i skończyło się na uszkodzeniu pojazdu. 32-latek trafił do szpitala, skąd po udzieleniu pomocy medycznej wrócił szczęśliwie do domu.

Policjanci wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności wczorajszego zdarzenia. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"