Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana

W zatrzymaniu pijanego kierowcy pomogło anonimowe zgłoszenie

27.09.2018
W zatrzymaniu pijanego kierowcy pomogło anonimowe zgłoszenie

Blisko 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu miał kierowca peugeota, który wpadł w ręce policjantów dzięki anonimowemu zgłoszeniu. Świadek podejrzewając, że mężczyzna jest pijany, zareagował i zawiadomił odpowiednie służby. Po zatrzymaniu kierowcy okazało się, że nie posiada on też prawa jazdy.

We wtorek popołudniu na numer alarmowy wpłynęło anonimowe zgłoszenie, że ulicą Pszczyńską porusza się najprawdopodobniej pijany kierowca. Oficer dyżurny natychmiast na miejsce skierował patrol, a ten bez problemu "namierzył" wskazany pojazd. Jak się okazało 29-letni kierowca pomimo tego, że nie posiadał uprawnień do kierowania samochodami wsiadł za przysłowiowe kółko będąc do tego kompletnie pijanym. Badanie alkomatem wykazało u niego prawie 2 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

Dzięki anonimowemu zgłoszeniu nieodpowiedzialny kierowca stanie teraz przed sądem. Odpowie nie tylko za kierowanie samochodem bez wymaganych uprawnień, ale przede wszystkim za jazdę w stanie nietrzeźwości. 29-latkowi grozi do 2 lat więzienia i wysoka kara grzywny. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"