Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Dzielnicowi odzyskali samochód skradziony w Holandii

27.09.2018
Dzielnicowi odzyskali samochód skradziony w Holandii

Skradzione na terenie Holandii mitsubishi odnalazło się w Żorach. Pojazd odzyskali przedwczoraj dzielnicowi, którzy natrafili na niego na jednej z ulic w Roju. Kryminalni ustalają teraz, jak samochód znalazł się w Polsce i kto stoi za sprawą kradzieży.

We wtorek przed południem patrol dzielnicowych został skierowany przez oficera dyżurnego do Roju, gdzie miał udzielić wsparcia w czynnościach innym policjantom. Kiedy mundurowi przemieszczali się pomiędzy ulicami, na jednej z nich zauważyli pojazd na holenderskich tablicach rejestracyjnych. Gdy sprawdzili samochód w policyjnych systemach okazało się, że ujawnione przez nich mitshubishi zostało niedawno skradzione na terenie Holandii.

Pojazd został zabezpieczony, a na miejsce skierowana ekipa dochodzeniowo-śledcza. Teraz kryminalni sprawdzają jak samochód trafił do Żor i kto ma związek z jego kradzieżą. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"