Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Po nitce do kłębka... Okradziona kobieta zerwała złodziejce torebkę z cudzymi dokumentami

26.09.2018
Po nitce do kłębka... Okradziona kobieta zerwała złodziejce torebkę z cudzymi dokumentami

Zerwała 77-letniej kobiecie złoty łańcuszek i wybiegła z lokalu. Wpadła przez dokument koleżanki, który miała przy sobie w torebce. 35-latka usłyszała już zarzut kradzieży i przyznała się do winy.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu, w jednym z lokali gastronomicznych w centrum miasta. Do siedzącej przy stole 77-latki znienacka podbiegła młodsza kobieta. Zuchwale sięgnęła po jej złoty łańcuszek na szyi, zerwała i rzuciła się do ucieczki.

Pokrzywdzona pomimo ogromnego zaskoczenia zachowała zimną krew i ruszyła za złodziejką w pościg. Dopadła ją w drzwiach i choć młodsza uciekła, 77-latka zerwała jej torebkę. Jak się okazało, był w niej dowód osobisty, który pomógł dotrzeć policjantom do sprawczyni.

Choć dokument nie należał do 35-latki, a do jej koleżanki, to zatrzymanie amatorki cudzego mienia było tylko kwestią czasu. Wpadła przedwczoraj przed południem, w mieszkaniu znajomego. 35-latka usłyszała już zarzut kradzieży i przyznała się do winy. Grozi jej do 5 lat więzienia. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"