Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Kradł prąd... i nie tylko

26.09.2018
Kradł prąd... i nie tylko

41-latek z Żor odpowie za kradzież energii elektrycznej, dwóch rowerów i oszustwo przy wypożyczeniu młota wyburzeniowego. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany, usłyszał zarzuty i przyznał się do winy. Za kradzieże grozi mu do 5 lat więzienia, a za oszustwo nawet do 8.

Żorscy policjanci na jednym z osiedli zatrzymali wczoraj 41-latka, któremu nie tak dawno śledczy przedstawiali zarzuty. Mężczyzna podejrzewany był wcześniej o kradzież energii elektrycznej, którą nielegalnie pobierał z pominięciem urządzenia pomiarowego. Prądu nakradł łącznie na blisko 1700 złotych - od grudnia 2016 roku.

Poza kradzieżą energii elektrycznej, 41-latek w lipcu i sierpniu br. ukradł też dwa rowery z klatek schodowych, a ponadto dokonał oszustwa przy wypożyczeniu młota wyburzeniowego. Wówczas to wprowadził użyczającego w błąd co do swojej tożsamości, gdyż posłużył się cudzym dowodem.

Mężczyzna usłyszał wczoraj zarzuty i do wszystkiego się przyznał. Złożył też wniosek o dobrowolne poddanie się karze. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"