Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 24 czerwca 2019 r.  Imieniny: Danuty, Jana

Przyjechał samochodem, wrócił pieszo

25.09.2018
Przyjechał samochodem, wrócił pieszo

Nawet do 2 lat pozbawienia wolności grozi 32-latkowi z Rybnika, który pomimo cofnięcia uprawnień do kierowania pojazdami, wyjechał na drogę. Mężczyzna został przyłapany w niedzielę przez patrol policji w Rogoźnej, chwilę po tym jak zaparkował swoim bmw pod sklepem. Jak się okazało, 32-latek stracił uprawnienia w grudniu 2010 roku.

W niedzielę przed 21.00 oficer dyżurny żorskiej komendy otrzymał zgłoszenie, że pod sklep w Rogoźnej podjechał najprawdopodobniej pijany kierowca. Wysłani na miejsce policjanci zastali tam wskazanego mężczyznę, który siedział za kierownicą bmw. Kierowca nie był pijany, gdyż badanie na zawartość alkoholu wykazało jego brak w wydychanym powietrzu, jednak i tak nie powinien "wsiadać za kółko". Policjanci ujawnili, że 32-latek z Rybnika w 2010 roku stracił uprawnienia do kierowania pojazdami. Zostały one cofnięte kierowcy na mocy decyzji właściwego organu.

Art.180a k.k. Kto na drodze publicznej, w strefie zamieszkania lub w strefie ruchu, prowadzi pojazd mechaniczny, nie stosując się do decyzji właściwego organu o cofnięciu uprawnienia do kierowania pojazdami, podlega grzywnie, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do lat 2. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"