Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 18 lipca 2019 r.  Imieniny: Kamila, Szymona

Agresywny mężczyzna groził policjantom w komendzie

11.09.2018
Agresywny mężczyzna groził policjantom w komendzie

34-latek wtargnął do komendy, wyzywał policjantów i chciał się z nimi bić. Twierdził, że ich "załatwi", bo ma znajomości w prokuraturze. Został zatrzymany po tym, jak próbował uderzyć mundurowych, którzy poprosili go o zachowanie zgodne z prawem.

Do nietypowego incydentu w żorskiej komendzie doszło wczoraj rano. Około godziny 7.00 w poczekalni pojawił się agresywny mężczyzna, który od progu rzucał wyzwiskami. Był niezwykle wulgarny i obrażał policjantów. Wyzywał ich od najgorszych i nawoływał do bójki. Żądał, aby wyszło do niego dwudziestu i cały czas wymachiwał rękami.

Gdy stróże prawa chcieli go uspokoić zagroził, że ich "załatwi" na ulicy i zwolni z pracy. Mówił, że ma znajomości w prokuraturze...

Policjanci najpierw wezwali mężczyznę do zachowania zgodnego z prawem, a gdy ten zlekceważył ich prośbę i usiłował dopuścić się rękoczynów, obezwładnili go i uniemożliwili dalsze bezprawne zachowanie.

Choć 34-latek odmówił badania na alkomacie to z komendy trafił do policyjnej izby zatrzymań. Wkrótce stanie też przed sądem i odpowie za swój wybryk. Za znieważenie policjantów może spędzić nawet rok w więzieniu. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"