Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 18 lipca 2019 r.  Imieniny: Kamila, Szymona

Pobili bez powodu. Zatrzymani w policyjnym pościgu usłyszeli już zarzuty

06.09.2018
Pobili bez powodu. Zatrzymani w policyjnym pościgu usłyszeli już zarzuty

Wtargnęli do garażu, wszczęli awanturę i pobili dwóch mężczyzn. Zostali zatrzymani w bezpośrednim pościgu przez mundurowych, a później umieszczeni w policyjnym areszcie. Napastnicy usłyszeli już zarzuty, a prokurator objął ich dozorem policyjnym.

Do zdarzenia doszło na terenie kompleksu garaży przy osiedlu 700-lecia, gdzie z właścicielem przebywali jego znajomi. W pewnej chwili, po 19.00 wtargnęło tam dwóch młodych mężczyzn i bez powodu wszczęło awanturę. Według świadków obaj byli "podchmieleni" i zwyczajnie szukali zaczepki. Zlekceważyli prośby o opuszczenie pomieszczenia i ruszyli na jednego z mężczyzn z pięściami.

Najpierw zaatakowali 31-latka. Bili po głowie... nawet krzesłem. Gdy z pomocą ruszył mu 18-latek także został poturbowany. Choć sprawcy zbiegli przed przyjazdem patrolu, zostali błyskawicznie zatrzymani w policyjnym pościgu.

19-latek i jego starszy kolega trafili do policyjnej izby zatrzymań, a później usłyszeli zarzuty. 24-latek odpowie za udział w pobiciu, a młodszy za pobicie i kierowanie gróźb karalnych wobec 31-latka. Prokurator zastosował już wobec nich policyjny dozór, zakazując jednocześnie 19-latkowi zbliżania się do pokrzywdzonego i kontaktowania się z nim, a także naruszania jego dóbr osobistych.

Mężczyznom za pobicie grozi teraz do 3 lat więzienia. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"