Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 18 lipca 2019 r.  Imieniny: Kamila, Szymona

Zlekceważył czerwone światło i spowodował wypadek

05.09.2018
Zlekceważył czerwone światło i spowodował wypadek

Śledczy wyjaśniają szczegółowe okoliczności wczorajszego wypadku, do którego doszło na skrzyżowaniu Alei Zjednoczonej Europy i ulicy Okrężnej. W wyniku zdarzenia do szpitala trafiła pasażerka jednego z pojazdów. Jak ustalili policjanci, uczestnicy wypadku byli trzeźwi.

Do wypadku doszło wczoraj przed godziną 13.00. Jak wstępnie ustalili policjanci wysłani na miejsce, 78-letni mieszkaniec powiatu mikołowskiego kierując daewoo nie zastosował się do sygnalizacji świetlnej i na "czerwonym" wjechał na skrzyżowanie. Kierowca tym samym doprowadził do stłuczki z innym pojazdem, którym jechał 66-letni mieszkaniec Żor wraz z pasażerką. Pasażerka renault z obrażeniami ciała trafiła do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że uczestnicy zdarzenia byli trzeźwi.

Policjanci apelują o ostrożność za kierownicą i szacunek wobec innych uczestników ruchu drogowego. Pamiętajmy, że chwila nieuwagi może nas kosztować zdrowie, a nawet ludzkie życie. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"