Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 18 lipca 2019 r.  Imieniny: Kamila, Szymona

Szaleniec groził siostrze pozbawieniem życia. Pomogli policjanci

05.09.2018
Szaleniec groził siostrze pozbawieniem życia. Pomogli policjanci

Policjanci z zespołu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali wczoraj agresywnego 35-latka, który zaatakował swoją siostrę. Szaleniec groził jej pozbawieniem życia, uderzył, szarpał i próbował rozbić szklaną butelkę na głowie. Rozjuszony mężczyzna zniszczył też samochód krewnej.

Wczoraj po godzinie 17.00 policjanci interweniowali na jednym z żorskich osiedli, gdzie w mieszkaniu doszło do awantury, którą wszczął 35-latek. Pobudzony i agresywny mężczyzna zaatakował swoją młodszą siostrę. Najpierw uderzył w twarz, a potem wdał się z nią w szarpaninę. Zanim z pomocą przyszli rodzice kobiety, szaleniec zaczął jej grozić pozbawieniem życia. Mówił też, że zabije jej chłopaka, a także zemści się na jej psie.

W pewnym momencie 35-latek chwycił za butelkę wódki, napił się, a następnie próbował rozbić ją na głowie siostry. Wybiegając chwilę później z mieszkania, zdewastował samochód należący do 25-latki. Kopiąc w pojazd i wybijając wyrwaną wycieraczką szyby spowodował straty sięgające 4 tysięcy złotych.

Interweniujący policjanci zatrzymali mężczyznę i umieścili w policyjnej izbie zatrzymań. W ich obecności również zachowywał się agresywnie i rzucał wulgaryzmami. Choć odmówił badania na alkomacie, jego stan wyraźnie wskazywał, że jest pod silnym działaniem alkoholu.

Sprawą 35-latka zajmują się już śledczy i prokurator, a wkrótce zapadnie decyzja, co do jego dalszych losów. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"