Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 18 lipca 2019 r.  Imieniny: Kamila, Szymona

Za wszelką cenę chciał ukraść alkohol

29.08.2018
Za wszelką cenę chciał ukraść alkohol

Nawet do 10 lat więzienia grozi 18-latkowi, który w miniony weekend dopuścił się kradzieży rozbójniczej. Wczoraj prokurator objął go policyjnym dozorem i nakazał dwa razy w tygodniu stawiać się do komendy. Nastolatek ukradł w sklepie alkohol, a gdy został przyłapany na gorącym uczynku, zaatakował panią ochroniarz.

Ukradł dwie butelki wódki warte blisko 70 złotych i chciał wyjść z nimi ze sklepu, został jednak przyłapany na gorącym uczynku. Zauważyli go ochroniarze, kiedy upychał łup za paskiem od spodni. Podczas próby ujęcia, złodziej zaatakował pracownicę, wdał się w szarpaninę i odepchnął panią ochroniarz. Z pomocą ruszył jednak na szczęście inny pracownik, który powstrzymał nastolatka i zapobiegł dalszym rękoczynom.

18-latek został chwilę później przekazany zaalarmowanym o zdarzeniu mundurowym, trafił do policyjnej celi, a wczoraj usłyszał zarzuty. Przyznał się do winy i został objęty dozorem. Dwa razy w tygodniu będzie musiał stawiać się w komendzie i informować organy ścigania o każdej zmianie miejsca pobytu trwającej powyżej 7 dni.

Za kradzież rozbójniczą młodociany przestępca w więzieniu może spędzić nawet 10 lat. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"