Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Izabeli, Polikarpa

Policjanci po pościgu zatrzymali sprawcę kradzieży laptopa

10.08.2018
Policjanci po pościgu zatrzymali sprawcę kradzieży laptopa

Do 5 lat więzienia grozi 25-latkowi, który wczoraj w godzinach popołudniowych wszedł do komisu w rejonie centrum Starego Miasta i ukradł stojący na biurku laptop. Sprawca kradzieży został zatrzymany przez policjantów po bezpośrednim pościgu w rejonie ul. Kolejowej.

Wczoraj około godziny 15.00 funkcjonariusze Komendy Miejskiej Policji w Żorach zostali zaalarmowani, iż doszło do kradzieży laptopa z terenu lombardu. Właściciel sprzętu opisał wygląd sprawcy, a funkcjonariusze natychmiast udali się na penetrację terenu. Po pewnym czasie jeden z patroli zauważył opisanego wcześniej przez poszkodowanego mężczyznę, który na widok policjantów zaczął uciekać ul. Kolejową. W bezpośrednim pościgu złodziej został zatrzymany, jednakże nie miał przy sobie skradzionego laptopa. Dalsze czynności funkcjonariuszy Wydziału Prewencji pozwoliły odzyskać skradziony sprzęt. Jak się okazał, 25 latek zdążył już sprzedać laptopa napotkanemu po drodze mężczyźnie. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"