Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Zderzenie passata ze skuterem

03.08.2018
Zderzenie passata ze skuterem

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, w którym ucierpiała 55-letnia mieszkanka Żor. Kobieta trafiła z obrażeniami ciała do szpitala po tym, jak w jej skuter uderzyła 47-latka kierująca volkswagenem passatem. Obie uczestniczki wypadku były trzeźwe.

Do zdarzenia doszło wczoraj po 8.00 na skrzyżowaniu Alei Wojska Polskiego z ulicą 3-go Maja. Jak wstępnie ustalili policjanci, kierująca volkswagenem passatem, 47-letnia mieszkanka Żor, nie zachowała należytej ostrożności i wymusiła pierwszeństwo na 55-latce jadącej skuterem. W wyniku zderzenia pojazdów starsza z uczestniczek doznała ogólnych obrażeń ciała i trafiła do szpitala. Jak ustalili mundurowi, obie kobiety były trzeźwe.

Stróże prawa przypominają, że za spowodowanie wypadku drogowego grozi do 3 lat więzienia i po raz kolejny apelują o ostrożność i zdrowy rozsądek na drodze. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"