Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Okradł matkę, poszedł siedzieć

02.08.2018
Okradł matkę, poszedł siedzieć

Wykorzystał sen matki i okradł ją, a należący do niej telefon zastawił w osiedlowym lombardzie. Policjanci zatrzymali go, gdy pojawił się pod blokiem. 21-latek był poszukiwany przez sąd, miał do "odsiadki" parę miesięcy.

W niedzielę po 17.00 policjanci zatrzymali złodzieja, który okradł swoją matkę. 21-latek wykorzystał moment, kiedy kobieta spała i wyniósł z jej mieszkania telefon warty ponad tysiąc złotych. Zastawił go w lombardzie za przysłowiowe grosze, a po południu pojawił się z powrotem pod blokiem. Wówczas to zauważył go ojciec, który rzucił się za nim, gdy syn zaczął uciekać. Po chwili jednak został zarzymany i znalazł się w rękach mundurowych.

21-letni złodziej usłyszał już zarzuty i trafił do policyjnego aresztu, a wkrótce odpowie za kradzież na szkodę matki. Póki co, kilka miesięcy spędzi w zakładzie karnym, gdyż poszukiwał go sąd, który za inne przestępstwo skazał go na karę pozbawienia wolności. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"