Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Izabeli, Polikarpa

Małżeństwo nie odpuściło pijanemu kierowcy

02.08.2018
Małżeństwo nie odpuściło pijanemu kierowcy

Dzięki wzorowej postawie obywatelskiej małżeństwa z Jastrzębia-Zdroju, w ręce policjantów wpadł pijany kierowca. Mężczyzna jadąc "Wiślanką" w kierunku Katowic porzucił samochód i uciekał pieszo. Badanie alkomatem wykazało u niego blisko 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu!

W sobotę po 18.00 policjanci z Żor i Pawłowic zostali zaalarmowani, że popularną "Wiślanką" porusza się kierowca, który najprawdopodobniej jest pijany. Choć mężczyzna przed przybyciem patrolu zdążył porzucić pojazd i uciec pieszo, jego zatrzymanie było tylko kwestią czasu. Wszystko to za sprawą wzorowej postawy obywatelskiej małżeństwa z Jastrzębia-Zdroju, które zareagowało, przerywając swoja podróż.

Podczas, gdy mąż pozostał w samochodzie, aby wskazać policjantom porzucony pojazd, jego żona cały czas podążała za nieodpowiedzialnym kierowcą. Nie spuszczając go ani na moment z oczu, po chwili wskazała go interweniującym policjantom. Uciekającym mężczyzną okazał się wówczas 57-latek z Radlina, u którego badanie alkomatem wykazało prawie 3 promile alkoholu w organizmie.

57-letni kierowca daewoo wkrótce usłyszy zarzuty, grozi mu wysoka kara grzywny, zakaz prowadzenia pojazdów, a nawet do 2 lat więzienia. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"