Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Mundurowi zatrzymali kolejnych poszukiwanych

02.08.2018
Mundurowi zatrzymali kolejnych poszukiwanych

Dwaj mężczyźni, którzy byli poszukiwani za popełnione przestępstwa, wpadli w poniedziałek w ręce policji w dzielnicy Kleszczówka i w parku miejskim. Za młodszym, 27-latkiem, rybnicki sąd wydał list gończy, a starszego, 47-latka, do zakładu karnego nakazał doprowadzić sąd w Jastrzębiu-Zdroju.

Po 16.00 policyjny patrol pojawił się na jednej z ulic w dzielnicy Kleszczówka. Mundurowi ustalili wcześniej, że w tym miejscu przebywa osoba poszukiwana listem gończym. Informacje potwierdziły się i poszukiwany został zatrzymany. Za 27-letnim mieszkańcem Żor list gończy wydał rybnicki sąd.

Chwilę później ten sam patrol w parku miejskim namierzył 47-latka. Mężczyznę do zakładu karnego za niewykonaną karę ograniczenia wolności nakazał z kolei doprowadzić jastrzębski sąd.

Obaj mężczyźni trafili do policyjnej izby zatrzymań, a od wtorku odbywają kary pozbawienia wolności w śląskich więzieniach. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"