Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Dwóch poszukiwanych mniej na wolności

18.07.2018
Dwóch poszukiwanych mniej na wolności

Jeden ukrywał się w piwnicy, drugi na terenie zakładu przemysłowego. Obaj wpadli wczoraj w ręce żorskich policjantów i trafili do więzienia. 28-latek za kratkami spędzi teraz 7 miesięcy i odpowie dodatkowo za posiadanie narkotyków. Starszy, 43-letni mężczyzna na wolność wyjdzie za ponad rok.

Pierwszy w policyjne ręce wpadł 43-letni mieszkaniec Żor, który ukrywał się przed karą więzienia, jaką wobec niego orzekł kilka miesięcy temu sąd. Zatrzymał go policjant wydziału kryminalnego po tym, jak dotarła do niego informacja, że 43-latek nie zgłosił się do zakładu karnego. Odnalazł go na terenie jednego z miejscowych zakładów przemysłowych i z pomocą policjantów prewencji doprowadził do komendy.

28-latek z kolei przed więzieniem ukrywał się w piwnicy, gdzie wczoraj "z wizytą" zawitali policjanci patrolujący miasto. Podczas kontroli osobistej znaleźli u niego narkotyki, które jak twierdził znalazł na ulicy. Mężczyzna usłyszał zarzuty i trafił do policyjnej celi.

Obaj mężczyźni odsiadują już orzeczone kary więzienia. Starszy więzienne mury opuści za kilkanaście miesięcy, młodszy w lutym przyszłego roku. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"