Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Poszkodowany rozpoznał złodzieja na ulicy

18.07.2018
Poszkodowany rozpoznał złodzieja na ulicy

26-letni mieszkaniec Żor odpowie za kradzież portfela z pieniędzmi na szkodę 68-letniego mężczyzny. Choć złodziej przez trzy dni cieszył się kradzieżą, został przypadkiem rozpoznany na ulicy przez pokrzywdzonego. Policjanci zatrzymali go w centrum miasta, a potem przedstawili zarzuty.

Do zdarzenia doszło kilka dni temu w rejonie dworca PKS w Żorach. Po godzinie 9.00 pojawił się tam 26-letni złodziej. Wykorzystał chwilową nieuwagę właściciela i fakt, że na parkingu stał jego otwarty samochód, zakradł się do środka i zabrał portfel z dokumentami oraz gotówką.

Pokrzywdzony od razu zgłosił się do komendy, złożył zawiadomienie, a policjanci wszczęli dochodzenie. Po trzech dniach 68-latek rozpoznał złodzieja na ulicy i zaalarmował mundurowych o tym fakcie. Ci natychmiast pojawili się na Szeptyckiego i zatrzymali sprawcę kradzieży.

26-latkowi za kradzież portfela grozi teraz do 5 lat więzienia. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"