Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Policjanci drogówki odzyskali skradzionego w mazowieckiem opla

18.07.2018
Policjanci drogówki odzyskali skradzionego w mazowieckiem opla

W poniedziałek, podczas interwencji, mundurowi z Żor odyskali utracony w Sochaczewie samochód. Pojazd był nieprawidłowo zaparkowany i utrudniał prace brukarskie na jednym z osiedli. Okazało się, że przyjechała nim pochodząca z Dolnego Śląska 28-latka, która pożyczyła trefnego opla od kolegi.

Po godzinie 11.00 policjanci drogówki otrzymali zgłoszenie o nieprawidłowo zaparkowanym oplu na osiedlu Korfantego. Wskazany pojazd miał utrudniać wykonywanie prac brukarskich pracownikom układającym nową nawierzchnię.

Kiedy policjanci potwierdzili zgłoszenie, dokonali sprawdzenia samochodu w policyjnej bazie danych. Wówczas to okazało się, że został on przywłaszczony w Sochaczewie, pod koniec czerwca br.

28-letnia użytkowniczka pojazdu tłumaczyła, że pożyczyła go od znajomego, który zaoferował jej pomoc, gdy "rozbiła" swój samochód. Zapewniała też, że nic jej nie wiadomo na temat przywłaszczenia i wydała opla policjantom.

Samochód został poddany oględzinom i zabezpieczony na parkingu strzeżonym. O jego ujawnieniu na terenie Żor powiadomiono również sochaczewskich śledczych. Teraz ci wyjaśnią szczegółowe okoliczności w jakich samochód znalazł się w Żorach. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"