Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 23 lutego 2019 r.  Imieniny: Izabeli, Polikarpa

Chciał ukraść alkohol - udaremnili mu to świadkowie

17.07.2018
Chciał ukraść alkohol - udaremnili mu to świadkowie

Nawet do 10 lat więzienia grozi 34-latkowi, który w piątek dopuścił się kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna ukradł butelkę markowego alkoholu, a gdy na gorącym uczynku przyłapał go przypadkowy świadek, rzucił się na niego z pięściami. Prokurator po przedstawieniu zarzutu objął 34-latka policyjnym dozorem.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek, wieczorem. Po 21.00 mężczyzna w towarzystwie kolegi pojawił się w jednej z miejscowych sieciówek. Za paskiem od spodki schował butelkę markowego alkoholu. Sądził, że wyjdzie ze sklepu niezauważony, jednak się bardzo pomylił.

W pewnym momencie 34-latka zauważył inny klient, który nie akceptując jego bezprawnego zachowania postanowił zareagować. Wówczas to rozjuszony złodziej zaatakował go i zaczął szarpać, popychać oraz uderzać pięściami.

Na pomoc świadkowi pospieszył inny klient i razem z nim ujął agresywnego 34-latka, a chwilę później przekazali go w ręce policjantów. Mężczyzna usłyszał wczoraj zarzut kradzieży rozbójniczej i został objęty policyjnym dozorem. Za popełnione przestępstwo grozi mu teraz nawet 10 lat więzienia. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"