Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Tymczasowy areszt za napaść na 60-latkę

11.07.2018
Tymczasowy areszt za napaść na 60-latkę

Sąd tymczasowo aresztował na 3 miesiące 19-latka, który w niedzielę dopuścił się kradzieży rozbójniczej wobec 60-letniej kobiety. Sprawca został zatrzymany dzięki reakcji świadków i błyskawicznej interwencji policjantów, a pokrzywdzona odzyskała skradzione mienie.

Wczoraj na wniosek śledczych i prokuratora sąd tymczasowo aresztował na 3 miesiące nastoletniego przestępcę. 19-latek okradł i poturbował w miniony weekend kobietę, która wracała ze spaceru.

Najpierw obserwował 60-latkę, a potem wykorzystał dogodny moment i wyrwał jej torebkę. Zanim to się jednak stało, wdał się z pokrzywdzoną w szarpaninę, a nawet przewrócił ją i ciągnął po ziemi.

Z pomocą pokrzywdzonej ruszył jej znajomy oraz przypadkowy świadek zdarzenia. Obaj próbowali odzyskać skradziony łup i powstrzymać 19-latka, gdy ten rzucił się do ucieczki. W końcu złodziej został złapany przez interweniujących mundurowych, którzy zatrzymali w rejonie dworca odjeżdżający ze sprawcą autobus.

19-latek najbliższe miesiące spędzi w areszcie, a potem stanie przed sądem i odpowie za kradzież rozbójniczą. Grozi mu nawet do 12 lat więzienia. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"