Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Miała kłopoty finansowe, więc okradła byłego partnera

10.07.2018
Miała kłopoty finansowe, więc okradła byłego partnera

Zarzut kradzieży kina domowego na szkodę byłego partnera usłyszała 41-latka z Żor. Kobieta została zatrzymana przez policjantów, gdy chciała sprzedać w lombardzie skradziony łup. 41-latka przyznała się do winy i złożyła wniosek o dobrowolne poddanie się karze, grozi jej do 5 lat więzienia.

Do zdarzenia doszło w ubiegłym tygodniu na jednym z żorskich osiedli. Pokrzywdzony 44-latek pewnego dnia, po powrocie do domu zorientował się, że został okradziony. Cień podejrzenia padł na jego byłą partnerkę, jednak pewność przyszła dopiero po kilku dniach.

Kiedy mężczyzna zauważył 41-latkę w jednym z lombardów natychmiast wezwał policjantów, a ci zatrzymali kobietę i odzyskali skradziony sprzęt.

41-latka jeszcze tego samego dnia usłyszała zarzut kradzieży, przyznała się do winy i wyjaśniła, że po rozstaniu z partnerem wpadła w tarapaty finansowe. Kobieta wykazała także skruchę i złożyła wniosek o dobrowolne poddanie się karze. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"