Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Zamiast im podziękować, obrzucił wyzwiskami

02.07.2018
Zamiast im podziękować, obrzucił wyzwiskami

Ta historia mogłaby zakończyć się happy endem, jednak swój finał znajdzie w sądzie. Zamiast ludzkiego "dziękuję" policjanci po raz kolejny usłyszeli masę siarczystych słów i nieprzyjemnych gróźb. A chcieli tylko pomóc człowiekowi, który opadł sił po kilku głębszych...

W sobotę po 22.00 policjanci otrzymali zgłoszenie o leżącym na trawie mężczyźnie. Kiedy odnaleźli go przy ulicy Wodzisławskiej w dzielnicy Rój najpierw sprawdzili, czy nie wymaga, aby pomocy medycznej. Okazało się jednak, że mężczyzna jest pod wpływem alkoholu i śpi.

Obudzili go i zaoferowali pomoc, wówczas to przyznał, że faktycznie za dużo wypił, ale już czuje się lepiej. Potem wstał i zataczając się, o mało nie wyszedł na jezdnię. Mundurowi bez chwili wahania zaoferowali mu, że odwiozą go domu, a ten zgodził się i wsiadł do radiowozu.

Niestet,y w pewnym momencie zaczął się awanturować i grozić policjantom. Krzyczał na nich, złożeczył ich dzieciom, przeklinał i zapowiadał, że gorzko tego pożałują. Wobec takiej sytuacji mundurowi nie mieli wyjścia i zatrzymali 32-latka w areszcie.

Teraz mężczyzna usłyszy zarzuty i stanie przed sądem. Za znieważenie policjantów grozi mu do roku pozbawienia wolności. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"