Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Niemiły incydent podczas mszy

02.07.2018
Niemiły incydent podczas mszy

Za nieobyczajny wybryk przed sądem stanie 54-letni mieszkaniec Żor. W sobotę, w stanie wskazującym na silne działanie alkoholu wtargnął do kościoła, gdzie wszczął awanturę z uczestniczącymi we mszy. Mężczyzna zaczepiał wiernych, wulgarnie się do nich odnosił, aż w końcu został wyprowadzony przez stróżów prawa na zewnątrz.

W sobotę o 14.00 policjanci zostali wezwani do... kościoła. Powodem ich wizyty w tym nietypowym miejscu interwencji było zachowanie mężczyzny, który zakłócił porządek mszy. 54-latek zaczepiał uczestniczących w niej wiernych i był przy tym wulgarny i agresywny.

Mundurowi sprawnie wyprowadzili go z kościoła i przetransportowali do miejsca zamieszkania, tam jednak okazało się, że żaden z bliskich nie ma ochoty się nim zająć. Mężczyzna w końcu trafił do policyjnego aresztu, gdzie trzeźwiał przez 12 godzin. Choć odmówił badania na alkomacie, nikt nie miał wątpliwości, że to właśnie alkohol odebrał mu rozum.

Teraz 54-latek stanie przed sądem, za nieobyczajny wybryk grozi mu kara aresztu, ograniczenia wolności, grzywny albo kara nagany. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"