Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Chciała załapać się na darmową przejażdżkę. Odpowie za niezapłacony kurs i znieważenie policjantów

02.07.2018
Chciała załapać się na darmową przejażdżkę. Odpowie za niezapłacony kurs i znieważenie policjantów

34-latka zamówiła przejazd taksówką, a potem za niego nie zapłaciła. Wysiadła z samochodu i dalej poszła pieszo. Kiedy na drodze stanęli jej policjanci wszczęła awanturę, znieważyła, kopała i opluła mundurowych. Teraz stanie przed sądem i odpowie za swój wybryk.

W nocy z piątku na sobotę policjanci interweniowali na prośbę taksówkarza, który wykonał usługę i nie otrzymał za nią zapłaty. Wytłumaczył, że chwilę wcześniej z jego samochodu wysiadła kobieta, która odmówiła uiszczenia 23 złotych za wykonany kurs tłumacząc, że nie ma pieniędzy.

34-latka chwiejnym krokiem szła ulicą Boryńską. Kiedy na drodze stanał jej policyjny patrol wstąpiła w nią agresja. Kobieta w niezwykle wulgarnym stylu zaczęła obrażać stróżów prawa, wykrzykiwać, że nie ma zamiaru za nic płacić i, że mają ją zostawić w spokoju.

Niestety chwilę później od słów przeszła do czynów. Kopała obu policjantów, a jednego nawet opluła. Ci jednk sprawnie poradzili sobie z agresywną 34-latką i doprowadzili do policyjnego aresztu. Zanim jednak tam trafiła, została przewieziona na badanie lekarskie, które nie wykazało przeciwskazań do zatrzymania kobiety. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"