Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Wpadł sprawca włamania na konto bankomatowe

28.06.2018
Wpadł sprawca włamania na konto bankomatowe

Wczoraj popołudniu policjanci zatrzymali 27-latka z Żor, który przywłaszczył sobie cudzą kartę bankomatową, a następnie włamał się przy jej użyciu na konto. Mężczyzna dokonał aż siedmiu transakcji zbliżeniowych na terenie Rybnika, a jego wizerunek zarejestrowały kamery monitoringu.

Dwa dniu temu śledczy z Żor apelowali do osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny podejrzewanego o włamania na konto za pomocą skradzionej karty bankomatowej. Wczoraj mężczyzna został zatrzymany i usłyszał zarzuty.

Sprawcą okazał się 27-latek z Żor, który kilka dni temu przywłaszczył sobie cudzą kartę, a następnie wybrał się do Rybnika, gdzie płacił nią za zakupy. Mężczyznę zarejestrowały kamery sklepowego monitoringu, a zdjęcia z nich trafiły wkrótce na strony internetowe.

Za przywłaszczenie karty i włamania na konto 27-latkowi grozi teraz od roku do 10 lat pozbawienia wolności. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"