Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Poszukiwany listem gończym chwilowo utracił pamięć i próbował wprowadzić policjantów w błąd

28.06.2018
Poszukiwany listem gończym chwilowo utracił pamięć i próbował wprowadzić policjantów w błąd

Chciał oszukać policjantów co do swojej tożsamości, podał cudze dane i twierdził, że nie pamięta własnego numeru PESEL. Pamięć go zawiodła również, gdy został poproszony o podanie nazwiska panieńskiego matki. W komendzie jednak okazało się, że mężczyzna umyślnie wprowadził w błąd stróżów prawa po to, aby zachować wolność.

Wczoraj przed 22.00 policjanci zatrzymali poszukiwanego listem gończym 43-latka. Mężczyzna siedział w barze na osiedlu Powstańców Śląskich. Kiedy nagle w drzwiach pojawili się mundurowi 43-latek częściowo "stracił" pamięć, a przy tym zaczął kłamać jak z nut. By uniknąć więzienia podał cudze dane. Twierdził, że nie pamięta też swojego pesela i nazwiska panieńskiego matki.

Poszukiwany listem gończym zreflektował się jednak w komendzie, gdzie został doprowadzony przez policjantów. Tam przypomniał sobie nagle jak ma na imię i na nazwisko, a nawet okazał dowód. Wówczas to okazało się, że podejrzenia policjantów co do jego tożsamości były słuszne i mężczyzna został zatrzymany.

43-latek bez stałego miejsca pobytu od wczoraj przebywa w policyjnym areszcie, stamtąd wkrótce trafi do jednego ze śląskich aresztów śledczych. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"