Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 lutego 2019 r.  Imieniny: Leona, Ludomira

Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom policję!

26.06.2018
Rozpoznajesz tego mężczyznę? Powiadom policję!

Śledczy z Żor apelują do wszystkich osób, które mogą pomóc w ustaleniu tożsamości mężczyzny, którego zarejestrowały kamery monitoringu przemysłowego. Podejrzewany jest on o przywłaszczenie dokumentów oraz kart płatniczych, a także kilku włamań na cudze konto.

Policjanci z Wydziału Kryminalnego Komendy Miejskiej Policji w Żorach prowadzą czynności wyjaśniające w sprawie przywłaszczenia dokumentów i karty płatniczej oraz kilku włamań na konto. W ich toku zabezpieczyli m.in. monitoring z placówek handlowych, w których sprawca posłużył się kartą.

Osoba, której poszukują policjanci to mężczyzna w wieku ok. 25-30 lat, ok.180cm wzrostu, z widocznym zarostem na twarzy. Sprawca był ubrany w krótkie, jeansowe spodnie koloru zielonego, granatową, rozsuwaną bluzę z kapturem, z białymi ściągaczami i suwakiem. Pod bluzą miał białą koszulkę T-shirt z napisem "Survival" na wysokości piersi, umieszczonym na prostokątnym tle w barwach plam moro. Mężczyzna miał na sobie sportowe buty typu adidas, a na głowie dwukolorową czapeczkę bejsbolową z białym frontem, czarnym daszkiem i czarnym siatkowanym tyłem. Na czapce widniał na napis "West Coast California" w kolorze czarnym z trzema, czerwonymi paskami. Miał też czarną torbę podręczną typu saszetka.

Policja apeluje o pomoc w ustaleniu tożsamości sprawcy przywłaszenia mienia i włamania na konto bankowe. Kontakt pod numerem telefonu: (32) 47 88 337, (32) 47 88 232 lub (32) 47 88 200. info: KMP

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"