Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 marca 2019 r.  Imieniny: Klaudii, Maurycego

Wszczął awanturę i pobił właściciela sklepu

12.06.2018
Wszczął awanturę i pobił właściciela sklepu

Nawet do 5 lat więzienia grozi 31-latkowi, który pobił właściciela, a uprzednio wszczął awanturę w jednej z sieciówek. Mężczyzna zaatakował 40-latka, gdy ten poprosił go, aby wyszedł na zewnątrz. Po kilkunastu minutach sprawca wrócił i zaczął go znowu okładać.

Do zdarzenia doszło w niedzielę na osiedlu Księcia Władysława. Ok. 13.00 w sklepie pojawił się mężczyzna, którego zachowanie wskazywało na to, że jest pijany. Gdy personel zwrócił mu uwagę, ten wszczął awanturę. Sytuację opanować próbował 40-letni właściciel. Wyprowadził wprawdzie mężczyznę na zewnątrz, ale 31-latek zaatakował go. Po chwili napastnik oddalił się, a właściciel wszystko chciał puścić w niepamięć.

Niestety po około 20 minutach agresywny klient znowu pojawił się u progu. Wówczas to po raz kolejny zaatakował 40-latka i zaczął go okładać. Uszkodził mu zęba i rozciął łuk brwiowy, po czym uciekł i poszedł do baru.

Tam właśnie 31-latka namierzyli kryminalni, zatrzymali go i doprowadzili do policyjnego aresztu. Teraz mężczyzna usłyszy zarzuty za spowodowanie uszczerbku na zdrowiu 40-latka, za co grozi mu nawet 5 lat pobytu za kratkami. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"