Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 marca 2019 r.  Imieniny: Klaudii, Maurycego

Podpalił mieszkanie sąsiadowi. Twierdzi, że zrobił to z woli Boga

06.06.2018
Podpalił mieszkanie sąsiadowi. Twierdzi, że zrobił to z woli Boga

30-latek skonstruował koktajl mołotowa i podpalił mieszkanie sąsiada, potem stał i obserwował, jak płonie jego dobytek. Szaleńca ujęli inni sąsiedzi. Kiedy trafił w ręce policjantów, ze stoickim spokojem tłumaczył, że tak postąpić kazał mu Bóg.

Wczoraj przed 8.00 mudurowi otrzymali zgłoszenie o podpaleniu mieszkania, do którego doszło na osiedlu Sikorskiego. Po przybyciu na miejsce patrol zastał sześć zastępów straży pożarnej oraz grupę osób, która ujęła podpalacza. Mundurowi wstępnie ustalili, że 30-latek wrzucił przez okno mieszkania butelkę z łatwopalną cieczą, do której włożył kawałek ręcznika i go podpalił. Gdy płonęło mieszkanie należące do 34-latka, podpalacz stał i przyglądał się. Jak tłumaczył później mundurowym, postąpił w ten sposób, gdyż kazał mu tak Bóg. Na szczęście wewnątrz nie było nikogo i nikt w pożarze nie ucierpiał. 30-latek został zatrzymany i trafił do policyjego aresztu. O jego dalszym losie wkrótce zadecyduje prokurator i sąd. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"