Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 22 stycznia 2019 r.  Imieniny: Anastazji, Wincentego

Zlikwidowano domową plantację konopii indyjskich

23.04.2018
Zlikwidowano domową plantację konopii indyjskich

Ponad kilogram narkotyków oraz sprzęt i akcesoria służące do nielegalnej uprawy konopii indyjskich zabezpieczyli kryminalni z Żor i Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach. 29-letni plantator usłyszał już prokuratorskie zarzuty.

Policjanci z Żor i kryminalni zwalczający przestępczość narkotykową z Komendy Wojewódzkiej Policji w Katowicach, namierzyli 29-letniego mieszkańca żorskiej dzielnicy Kleszczówka, który nielegalnie hodował konopie indyjskie. Mężczyzna wpadł w ich ręce pod koniec ubiegłego tygodnia. W mieszkaniu posiadał sadzonki, gotowy susz oraz akcesoria służące do przygotowywania i porcjowania narkotyków. 

W sumie kryminalni zabezpieczyli narkotyki, z których żorski plantator mógłby przygotować ponad 1200 dilerskich działek o czarnorynkowej wartości około 36 tys. złotych. W ich ręce wpadła także waga oraz sprzęt służący do rozdrabniania suszu marihuany.

Mężczyzna został już przesłuchany i usłyszał zarzuty. Za posiadanie znacznych ilości narkotyków i za nielegalną uprawę konopi grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Zanim 29-latek stanie przed sądem, będzie pod policyjnym dozorem. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"