Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 20 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Czesława

Uporczywie dzwonił, sms-ował, nagrywał się na pocztę. Teraz odpowie za stalking

09.04.2018
Uporczywie dzwonił, sms-ował, nagrywał się na pocztę. Teraz odpowie za stalking

Przez ponad miesiąc śledził byłą partnerkę, dzwonił do niej, wysyłał sms-y i wiadomości obrazkowe. Nie szczędził przy tym wulgaryzmów i obelg. Kiedy nie odbierała połączeń, nagrywał się jej wielokrotnie na pocztę głosową. 30-letni stalker z Żor usłyszał właśnie zarzuty.

30-latek może spędzić za nękanie nawet trzy lata w więzieniu. Mężczyzna przez niespełna 1,5 miesiąca wysłał do byłej partnerki kilkadziesiąt sms-ów i mms-ów, tyle samo wykonał połączeń i nagrał kilkanaście wiadomości głosowych.

W swej korespondencji nie zważał na słowa, obrażał kobietę, używając przy tym nagminnie słów powszechnie uznawanych za obelżywe. Jakby tego było mało, śledził też pokrzywdzoną.

Gdy kobieta zwróciła się o pomoc do śledczych, ci zebrali materiał dowodowy i przedstawili 30-latkowi zarzuty, a w piątek prokurator objął go policyjnym dozorem. Mężczyzna ponadto nie może zbliżać się do pokrzywdzonej, ani się z nią kontaktować. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"