Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 20 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Czesława

Złamał "szlaban" na siadanie za kółkiem

06.04.2018
Złamał "szlaban" na siadanie za kółkiem

Kolejny niezdyscyplinowany kierowca wpadł w ręce żorskiej drogówki. Mężczyzna został przyłapany wczoraj na jeździe samochodem przy ulicy Dworcowej. Nic by nie było w tym złego, gdyby nie to, że sąd zakazał mu wsiadać za kółko.

Wczoraj w samo południe policyjny patrol zatrzymał do kontroli 39-letniego mieszkańca powiatu rybnickiego. Podczas sprawdzania dokumentów wyszło na jaw, że w 2017 roku sąd zakazał mu prowadzenia pojazdów mechanicznych na 24 miesiące. Pomimo tego, że zakaz ten miał go obowiązywać jeszcze do grudnia przyszłego roku, kierowca nie wytrzymał i ruszył w drogę.

Spotkanie z patrolem na drodze dało kres jego bezprawnemu zachowaniu, a w dalszą podróż samochodem wyruszył towarzyszący mu pasażer. Teraz 39-latek ponownie stanie przed sądem. Odpowie za złamanie orzeczonego zakazu, za co grozi mu nawet do 3 lat więzienia. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"