Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 20 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Czesława

Chciał wyjść z domu, a nie miał klucza. Podstępem zwabił służby ratownicze

03.04.2018
Chciał wyjść z domu, a nie miał klucza. Podstępem zwabił służby ratownicze

Aż cztery zastępy straży pożarnej i policjantów postawił na równe nogi 41-letni mieszkaniec Żor, który fałszywie zawiadomił o pożarze w mieszkaniu. Zgłaszający prosił o pomoc twierdząc, że pali się jego wersalka. Jak się okazało sprowadził służby, gdyż nie mógł wyjść na zewnątrz, bo nie miał klucza.

41-letni mieszkaniec osiedla 700-lecia zaalarmował służby w niedzielę wieczorem. Mężczyzna twierdził, że pali się jego wersalka, a on nie może opuścić mieszkania. Na miejscu natychmiast pojawiły się cztery zastępy straży pożarnej i policyjny patrol, jednak po pożarze nie było ani śladu.

Jak się okazało, 41-latek chciał wyjść z mieszkania, lecz wcześniej zamknął go jego ojciec. Mężczyzna wpadł zatem na pomysł i podniósł fałszywy alarm. Zanim strażacy weszli do środka, na miejscu zjawił się ojciec zgłaszającego i otworzył drzwi. W tym momencie wszystkim ukazał się mężczyzna, który był w stanie wskazującym na spożycie alkoholu.

Za wywołanie fałszywego alarmu 41-latkowi grozi teraz wizyta w sądzie i kara grzywny. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"