Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 20 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Czesława

Z trzema promilami biegał po jezdni

03.04.2018
Z trzema promilami biegał po jezdni

Ponad 3 promile alkoholu miał w wydychanym powietrzu mężczyzna, który wczoraj wieczorem biegał środkiem jezdni. 25-latek nie chciał zejść z drogi, a kiedy zatrzymał się przed nim pojazd, wskoczył na jego maskę. Pijany mężczyzna z obrażeniami ciała trafił do szpitala.

Wczoraj po 22.00 policjanci interweniowali na ulicy Wodzisławskiej w Roju. Jak wynikało ze zgłoszenia, potrącony tam został 25-letni mężczyzna. Mundurowi wstępnie ustalili, że 25-latek biegał po jezdni i nie chciał z niej zejść. Kiedy jeden z samochodów próbował go ominąć i w pewnym momencie zatrzymał się, mężczyzna wskoczył na maskę pojazdu.

25-latek pochodzący z Wodzisławia Śląskiego doznał obrażeń ciała i trafił do szpitala. Kiedy został przebadany w obecności lekarzy alkomatem okazało się, że w organizmie ma ponad 3 promile alkoholu. Kierująca oplem 23-letnia mieszkanka Świerklan była natomiast trzeźwa. Śledczy wyjaśniają teraz szczegółowe okoliczności zdarzenia, którego przebieg na miejscu potwierdzili już świadkowie. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"