Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Sobota, 20 kwietnia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Czesława

Zamaskowany napastnik porwał mężczyznę z biura i... poszedł z nim na drinka

03.04.2018
Zamaskowany napastnik porwał mężczyznę z biura i... poszedł z nim na drinka

Dzień wcześniej zaplanowali porwanie i w piątek po 14.00 pojawili się w jednym z biur w centrum miasta. Odziany w kominiarkę porywacz i jego kompan uprowadzili z pracy 24-latka po to, aby chwilę później napić się z nim drinka. Zszokowani współpracownicy zaalarmowali policjantów, a ci zdemaskowali żartownisiów.

W piątek po 14.00 oficer dyżurny żorskiej komendy otrzymał zgłoszenie o porwaniu, do którego miało dojść na terenie jednego z zakładów pracy. Policjanci błyskawicznie pojechali na miejsce i ustalili, że chwilę wcześniej w biurze w centrum miasta pojawił się zamaskowany mężczyzna, który krzycząc na pracownika, uprowadził go. Jak się okazało, porywacz miał pomocnika, który czekał na niego przed wejściem do biura.

Mundurowi natychmiast zaangażowali się w poszukiwania i już niebawem okazało się, że całe zajście było skrzętnie zaplanowanym żartem, który wymyślili dzień wcześniej koledzy ze szkolnej ławki. Trzech 24-latków umówiło się na portalu społecznościowym, że w piątek po południu sfingują porwanie po to, aby razem wyskoczyć do lokalu... Jak zaplanowali, tak uczynili i po udanym, ich zdaniem, przedstawieniu, zasiedli przy drinku. Biesiadę przerwali im jednak kryminalni, którzy znienacka pojawili się tam i sprowadzili spragnionych żartu mężczyzn do komendy. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"