Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Poniedziałek, 21 stycznia 2019 r.  Imieniny: Agnieszki, Jarosława

Wszczął awanturę i wezwał mundurowych

12.02.2018
Wszczął awanturę i wezwał mundurowych

Najpierw wzywał pomocy, a potem znieważył policjantów. Twierdził, że ci są na jego posyłki i wobec tego powinni go słuchać. Za żadne skarby nie chciał podporządkować się wydawanym przez nich poleceniom i z każdą minutą był coraz bardziej agresywny.

W miniony weekend policjanci interweniowali na osiedlu Księcia Władysława. Na numer alarmowy zadzwonił mężczyzna, który poskarżył się, że uderzyła go konkubina. Kiedy mundurowi dotarli pod wskazany adres okazało się, że zgłaszający zdążył wyjść z mieszkania.

25-letnia konkubina mężczyzny wyjaśniła, że faktycznie pomiędzy nią a jej partnerem doszło do szarpaniny. Gdy wrócił pijany do domu i wszczął awanturę, ta uderzyła go w twarz.

Chociaż 28-latka nie było w mieszkaniu, gdy zjawili się w nim stróże prawa, pojawił się tam kilka chwil później. Już od drzwi zaczął krzyczeć na policjantów, wyzywać ich obelżywymi słowami i chciał zmusić ich do zaniechania czynności twierdząc, że to oni powinni go słuchać, gdyż są na jego posyłki.

Agresywny mężczyzna nie tylko nie wykonywał poleceń mundurowych, ale i stawiał czynny opór, a jego agresja z każdą minutą przybierała na sile. Policjanci jednak szybko poradzili sobie z krewkim 28-latkiem i doprowadzili go na komendę. Po przebadaniu na alkomacie, który wykazał u mężczyzny blisko promil alkoholu w wydychanym powietrzu, trafił on do policyjnej izby zatrzymań. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"