Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 22 stycznia 2019 r.  Imieniny: Anastazji, Wincentego

Za kilka czekolad zranił sprzedawczynię. Teraz odpowie przed sądem

05.02.2018
Za kilka czekolad zranił sprzedawczynię. Teraz odpowie przed sądem

Do 10 lat pobytu za kratkami grozi 38-latkowi, który w piątek po południu dopuścił się kradzieży rozbójniczej. Mężczyzna ukradł w sklepie słodycze, a potem przyłapany na gorącym uczynku, uszkodził sprzedawczyni palec. Złodziej usłyszał już zarzuty i został oddany pod policyjny dozór.

38-latka przyłapali na kradzieży pracownicy marketu przy ulicy Wodzisławskiej. Mężczyzna ukradł sześć czekolad i tak zaciekle ich bronił, że uszkodził sprzedawczyni palec. Na nic zdał się jednak jego upór i przemoc skierowana wobec dzielnej kobiety, gdyż i tak został zatrzymany i trafił na komendę.

38-latek, bez stałego miejsca zamieszkania, usłyszał już zarzuty. Za kradzież rozbójniczą grozi mu nawet do 10 lat więzienia. Przed sądem odpowie także za uszkodzenie ciała sprzedawczyni, którego dopuścił się, usiłując utrzymać się w posiadaniu skradzionego łupu o wartości nieco ponad 60 złUk. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"