Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 22 stycznia 2019 r.  Imieniny: Anastazji, Wincentego

Odpowie za groźby pod adresem rodziców

01.02.2018
Odpowie za groźby pod adresem rodziców

Groził rodzicom pozbawieniem życia i zapowiedział, że spali ich dom. Kiedy na miejscu pojawił się policyjny patrol, próbował uciec z miejsca interwencji. 28-latek został jednak błyskawicznie zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Teraz zajmie się nim prokurator i sąd.

Wczoraj po 11.00 policjanci interweniowali w dzielnicy Rój. Powodem ich wizyty było agresywne zachowanie 28-latka, który odgrażał się rodzicom. Jak ustalili mundurowi, mężczyzna nie tylko groził im, że spali dom, ale również, że pozbawi ich życia. Rozjuszony 28-latek po tym, jak obrzucił cegłówkami budynek, próbował zbiec przed patrolem. Nie miał jednak szans, gdyż już po chwili został zatrzymany.

28-latek trafił do policyjnego aresztu, gdzie spędził minioną noc. O jego dalszym losie zdecyduje teraz prokurator i sąd. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"