Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Wtorek, 22 stycznia 2019 r.  Imieniny: Anastazji, Wincentego

Pijani kierowcy wpadli w ręce policjantów

22.01.2018
Pijani kierowcy wpadli w ręce policjantów

Niekorzystne warunki na drodze, liczne apele mundurowych o ostrożną jazdę, a na drogach wciąż pijani kierowcy. Na szczęście w miniony weekend, dzięki policyjnym kontrolom trzech z nich zostało wyeliminowanych z ruchu. W ręce stróżów prawa wpadł kierowca daewoo, motoroweru i pijany rowerzysta.

Pierwszy z nieodpowiedzialnych kierowców "natknął" się na patrol policji przed 19.00 na ulicy Męczenników Oświęcimskich, gdy jechał motorowerem, mając ponad 1,5 promila alkoholu w wydychanym powietrzu. Drugi został zatrzymany do kontroli w sobotę po 13.00 na ulicy Wodzisławskiej. 43-letni rowerzysta pędzący śmiało na jednośladzie miał w organizmie aż ponad 2 promile mocniejszego trunku.

Tego samego dnia po 14.00 na ulicy Pszczyńskiej stróźe prawa zatrzymali 35-letniego mężczyznę, który z blisko 2 promilami jechał daewoo podczas, gdy obowiązywał go sądowy zakaz prowadzenia pojazdów.

Wkrótce cała trójka będzie tłumaczyła się przed sądem. Ostatni z nich odpowie dodatkowo za złamanie sądowego zakazu, za co dodatkowo grozi mu nawet do 3 lat więzienia. info: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


POLECAMY RÓWNIEŻ
NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"