Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 13 grudnia 2018 r.  Imieniny: Łucji, Otylii

Wtargnął do domu byłej konkubiny i... uciął sobie drzemkę

11.01.2018
Wtargnął do domu byłej konkubiny i... uciął sobie drzemkę

Za naruszenie miru domowego odpowie 42-letni mieszkaniec Żor, który wtargnął do mieszkania byłej konkubiny i nie chciał go opuścić. Kiedy w lokalu pojawili się policjanci, mężczyzna spał w najlepsze, a kobieta czekała na zewnątrz. Nieproszony gość był arogancki i wulgarny, twierdził, że przyszedł wyspać się po pracy...

Wczoraj po 21.00 policjanci interweniowali w dzielnicy Kleszczówka. O pomoc poprosiła ich zdenerwowana 30-latka. Zadzwoniła na numer alarmowy, ponieważ do jej mieszkania wtargnął jej były konkubent i pomimo próśb oraz wyraźnego żądania, nie chciał go opuścić.

Kiedy policjanci przybyli na miejsce, kobieta czekała na dworze. 42-latek w tym czasie spał w najlepsze. Mundurowi obudzili mężczyznę, ten jednak zamiast opuścić lokal, zaczął kląć i był agresywny. Pomiędzy niecenzuralnymi słowami „wycedził“, że budzą go, gdy ten chce się wyspać po pracy.

Niepocieszony 42-latek mimo sprzeciwu, musiał opuścić mieszkanie. Wkrótce stanie przed sądem i odpowie za naruszenie miru domowego. Za wdarcie się do mieszkania swej byłej konkubiny i pozostanie w nim wbrew jej woli, grozi mu nawet do roku pobytu za kratkami. info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"