Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 13 grudnia 2018 r.  Imieniny: Łucji, Otylii

Uderzył siostrzenicę i groził siostrze. Bezdomny odpowie przed sądem

08.01.2018
Uderzył siostrzenicę i groził siostrze. Bezdomny odpowie przed sądem

Zarzuty naruszenia nietykalności cielesnej, uszkodzenia ciała, a także gróźb, w tym przy użyciu przedmiotu przypominającego broń, usłyszał 57-letni bezdomny z Oświęcimia, który kilka dni temu gościł u swojej siostry w Żorach.

Podczas spożywania posiłku między nim a innym zaproszonym gościem doszło do kłótni. Wówczas, brat właścicielki mieszkania wyciągnął przedmiot, przypominający broń i przyłożył jej 37-letniej córce do szyi.

Mężczyzna groził też swojej siostrze i uderzył głową w twarz siostrzenicę. Zbiegł z mieszkania, zanim na miejsce przyjechali policjanci. Po kilku godzinach 57-latek wpadł w ręce mundurowych z Oświęcimia. Miał przy sobie dwa pistolety. Jeden z nich to pistolet hukowy, drugi zaś na plastikowe kulki. Za popełnione czyny mężczyźnie grozi do 2 lat pozbawienia wolności. info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"