Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 13 grudnia 2018 r.  Imieniny: Łucji, Otylii

Rowerzysta w podeszłym wieku wjechał wprost pod koła. Trafił do szpitala

03.01.2018
Rowerzysta w podeszłym wieku wjechał wprost pod koła. Trafił do szpitala

Policjanci wyjaśniają szczegółowe okoliczności zdarzenia drogowego, do którego doszło wczoraj przed południem przy ulicy Rybnickiej. Do szpitala z obrażeniami ciała trafił 71-letni rowerzysta. Jak wynika ze wstępnych ustaleń, to on był jednak sprawcą zdarzenia.

Do zdarzenia doszło ok. 9.50 w rejonie skrzyżowania ulicy Rybnickiej z ulicą 3-go Maja. Jak wstępnie ustalili policjanci, 71-latek poruszający się rowerem zasygnalizował ręką zamiar wykonania skrętu w lewo. Mężczyzna nie upewnił się jednak, czy droga jest bezpieczna, wjechał wprost pod nadjeżdżający samochód i zderzył się z nim. Kierująca nissanem, 37-letnia mieszkanka Rybnika, była trzeźwa, od 71-latka natomiast pobrano krew na badanie na zawartość alkoholu.

Policjanci apelują o ostrożność i rozwagę na drogach, zimowa aura na drodze nie sprzyja nikomu. info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"