Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Czwartek, 13 grudnia 2018 r.  Imieniny: Łucji, Otylii

Burzliwy Sylwester pewnej pary

02.01.2018
Burzliwy Sylwester pewnej pary

To miał być udany Sylwester i szczęśliwy początek Nowego Roku, a skończyło się awanturą, rozstaniem i wizytą w szpitalnej izbie przyjęć. Kobieta i mężczyzna, wracając w poniedziałek nad ranem z sylwestrowej zabawy pokłócili się - doszło do rękoczynów i ciosów ortopedyczną kulą.

W poniedziałek nad ranem policjanci interweniowali na osiedlu Pawlikowskiego, gdzie według zgłoszenia mężczyzna miał zrzucić kobietę ze schodów. Jak się okazało, chodziło o 21-latkę i jej 31-letniego partnera. Kobieta i mężczyzna razem spędzili Sylwestra, gdy ok. 4.00 wracali do domu doszło między nimi do nieporozumienia.

W pewnym momencie oburzona słowami 21-latka uderzyła swojego partnera w twarz, a ten nie pozostał jej dłużny. Mężczyzna jednak nie tylko spoliczkował ją, ale zaczął okładać ortopedyczną kulą. 21-latka doznała obrażeń nosa, ucha, a także twarzy, gdyż w pewnej chwili straciła równowagę i upadła na schody.

Na szczęście wraz z pojawieniem się patrolu, na miejsce przybyli ratownicy medyczni, którzy zajęli się 21-latką. Kobieta została przetransportowana do szpitala, gdzie otrzymała fachową pomoc. Choć obrażenia nie zagrażają jej życiu, to szwy, które chirurg musiał założyć, z pewnością długo będą jej przypominały o niefortunnym powitaniu Nowego Roku.

Policjanci wszczęli już dochodzenie. 31-latkowi za uszkodzenie ciała byłej partnerki grozi teraz nawet do 5 lat więzienia. info: KMP ŻoryAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"