Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Niedziela, 22 lipca 2018 r.  Imieniny: Magdaleny, Marii

Po prostu weszli sobie i wyszli, z cudzym portfelem wyjętym z zamkniętej torebki

08.08.2017
Po prostu weszli sobie i wyszli, z cudzym portfelem wyjętym z zamkniętej torebki

Policjanci zatrzymali 15-letniego żorzanina, który wraz z dwoma kolegami ukradł portfel mieszkańce Żor, podczas warsztatów odbywających się w salkach przy kościele Świętego Stanisława. Złodziej trafił w ręce mundurowych dzięki wzorowej postawie innego uczestnika warsztatów, który rzucił się w pościg za złodziejami.

Do zdarzenia doszło przedwczoraj popołudniu. Podczas warsztatów odbywających się w salkach katechetycznych, trzech młodocianych weszło do środka i po chwili stania z tyłu sali szybko z niej wyszli. Zauważyła ich, m.in. poszkodowana, która spostrzegła, że jej torebka jest otwarta. Gdy zorientowała się, że nie ma w niej portfela natychmiast wszczęła alarm. Inny uczestnik warsztatów, wybiegł na zewnątrz i jednego z uciekających nieletnich dogonił w okolicach sklepu Bodzio przy al. Zjednoczonej Europy.  

Nieletni przyznał się do winy. Okazało się, że jego koledzy znani są już policji. Cała trójka odpowie przed Sądem Rodzinnym i Nieletnich. Skradziony portfel wraz z zawartością udało się odzyskać.

Źródło: KMP

 Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2018 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"