Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 20 marca 2019 r.  Imieniny: Klaudii, Maurycego

Andrzej Kowol filmowym znawcą. Finał ósmej edycji Konkursu o Filmie

02.06.2018
Andrzej Kowol filmowym znawcą. Finał ósmej edycji Konkursu o Filmie

We wtorek, w Kinie na Starówce, odbył się już ósmy Żorski Konkurs Wiedzy o Filmie dla Dorosłych. Siedmiu Wspaniałych weszło na scenę, by zmagać się z wieloma trudnymi pytaniami. Tematem wiodącym tegorocznego konkursu były „Komedie polskie lat 70-tych i 80-tych, czyli Bareja i inni”.

Uczestnicy musieli szczegółowo obejrzeć „Misia”, „Seksmisję” i „Vabank”. Oprócz tego, obowiązywała ogólna wiedza filmowa – czyli coś starego, coś nowego. Po dwóch godzinach zmagań, zwycięzcą 8. Konkursu Wiedzy o Filmie został Andrzej Kowol. Otrzymał tytuł Wiekiego Filmożercy, nagrodę Złotego Żuka (wykonaną przez Annę Bodzek) i wejściówkę do kina na cały rok.  Drugie miejsce zajął Mateusz Garbulowski, a trzecie Wioleta Bogusz.

Wszyscy uczestnicy finału, a także publiczność (bo i dla niej przygotowano pytania), otrzymali mnóstwo nagród  ufundowanych przez sponsorów konkursu. Na koniec słodką niespodzianką uraczył obecnych Tomek Witoszek.

Organizatorzy bardzo dziękują finalistom za przygotowanie się do konkursu, a publiczności za liczne przybycie i kibicowanie. Zapraszamy za rok! info: OK, BSz, OG-P


Aby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2019 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  tel: 536 885 451  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"