Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Piątek, 17 września 2021 r.  Imieniny: Justyny, Roberta

Agresywny uczestnik dożynek zaatakował policjantów

13.09.2021
Agresywny uczestnik dożynek zaatakował policjantów

Najpierw wszczął awanturę z uczestnikami dożynek, a potem znieważył interweniujących policjantów. 39-latek nie dość, że wyzywał ich, to jeszcze kopał i pluł na mundur. Mężczyzna został zatrzymany do wytrzeźwienia i wkrótce usłyszy zarzuty.

Z soboty na niedzielę, podczas trwających w jednej z dzielnic dożynek doszło do incydentu z udziałem jednego z uczestników. 39-letni mieszkaniec Żor wybrał się z żoną na obchodzone co roku święto plonów, gdzie po wypiciu zbyt dużej ilość alkoholu stał się agresywny.

Najpierw „szukał zaczepki” wśród innych uczestników imprezy. Podchodził, zaczepiał i prowokował do bójki. Z każdą minutą jego zachowanie było coraz bardziej nieracjonalne i zagrażało innym osobom, przez co uczestnicy postanowili go obezwładnić i wezwać policję.

Kiedy na miejscu pojawił się patrol, 39-latek wpadł w szał i zaczął wyzywać policjantów i wymachiwać w ich stronę rękami. Także podczas doprowadzania do komendy, krzyczał, ubliżał im, kopał, a nawet napluł na mundur.

Wkrótce usłyszy zarzuty, odpowie m.in. za znieważenie policjantów i naruszenie ich nietykalności cielesnej.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


© 2006-2021 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"