Baza firm

Ogłoszenia

Wczasy

Auto giełda

Auto salon

Kino

Konkursy
Środa, 21 października 2020 r.  Imieniny: Jakuba, Urszuli

47-latka odpowie za naruszenie miru domowego

06.10.2020
47-latka odpowie za naruszenie miru domowego

Wtargnęła do cudzego mieszkania, wystraszyła matkę z dzieckiem, a potem sięgnęła na półkę po alkohol i 20 złotych leżące na stoliku.

Nie reagowała na prośby opuszczenia mieszkania, a kiedy na miejsce dotarła policja nie stosowała się do jej poleceń. 47-latka została zatrzymana. Badanie alkomatem wykazało u niej ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu.

W minioną sobotę, przed 11.00, do mieszkania na Kleszczówce wtargnęła obca kobieta. W mieszkaniu wraz z małym dzieckiem przebywała 28-latka, którą zszokowała nieoczekiwana sytuacja. 47-latka jakby nigdy nic weszła do pokoju dziecka, usiadła na łóżku, a kiedy została poproszona przez właścicielkę mieszkania o jego opuszczenie, agresywnie odmówiła.

Zdenerwowana 28-latka w obawie o swoje bezpieczeństwa wraz z dzieckiem wyszła na zewnątrz, zamknęła za sobą drzwi na klucz i zwróciła się o pomoc do policji. Gdy policjanci weszli do mieszkania okazało się, że nieproszona w odwiedziny kobieta raczyła się alkoholem, trzymając w ręku 20 zł należące do właścicielki mieszkania.

Mieszkanka powiatu pszczyńskiego została doprowadzona do komendy, a tam poddana badaniu alkomatem. Urządzenie wykazało u niej ponad 3 promile alkoholu w wydychanym powietrzu. Wkrótce usłyszy zarzuty. Za naruszenie miru domowego grozi jej kara grzywny, ograniczenia wolności lub pozbawienia wolności do roku.

Źródło: KMPAby dodać komentarz musisz się zalogować!

Nie masz konta? - zarejestruj się


NAJŚWIEŻSZE INFORMACJE

sonda

wszystkie

Za co doceniasz Żory?

newsletter

Chcesz być na bieżąco zapisz się!

Twój adres e-mail:

© 2006-2020 Fundacja Sztuka, Gazeta Żorska  |  Żory 44-240, ul. Dworcowa 7  |  e-mail: gazeta@gazetazorska.pl, portal@gazetazorska.pl           do góry ^
Industry Web Zarządzaj plikami "cookies"